دیجی ویت

طراحی سایت

طراحی سایت ترکیبی از هوش، پشتکار، خلاقیت و توانایی حل مسئله است. خدمات طراحی سایت ما گلچینی از تمام این ویژگی‌هاست که با اطلاعات کسب و کار شما کامل می‌شود.
خدمات طراحی وب سایت

با طراحی سایت حرفه‌ای در جهان معاصر بیشتر دیده شوید

طراحی سایت و قصۀ قرن بیست و یکم؛ قرن دیجیتال. دقیقا در همین قرن غولی به نام بیل گیتس می‌گوید "اگر کسب و کار شما در اینترنت حضور ندارد، پس به زودی از صحنۀ کسب و کار حذف خواهید شد". وبسایت شما اصلی‌ترین جلوۀ اینترنتی از کسب و کار شماست و طراحی سایت از همین منظر اهمیت دارد. اما صبر کنید، این تمام داستان نیست. تصور می‌کنید که طراحی سایت فقط یک نما از کسب و کار شماست؟ اصلا و ابدا. این فقط یک بخش خیلی خیلی کوچک از داستان است.

مهم نیست چه وبسایتی نیاز دارید، ما هر نوع قابلیت و امکانی که بخواهید برای شما خلق می‌کنیم!

طراحی سایت به چه دلیل اینقدر اهمیت دارد؟

تا 10 سال پیش چه کسی فکر می‌کرد که گوگل به همچین غولی تبدیل شود؟ باید از گوگل ممنون باشید، باید او را ستایش کنید که چنین امکان و فضایی را در اختیار شما قرار داده است. فضایی که هزاران هزار مشتری در سرتاسر جهان اولین قدم برای شروع را از او آغاز کنند. شروع تحقیق درباره آن چیزی که می‌خواهند؛ خرید موبایل اقساطی، شرکت طراحی سایت، خدمات نظافت خانه و هر آنچیزی که نیاز دارند.

حدود نیمی از جمعیت جهان (3.8 میلیارد) هر روز از اینترنت استفاده می‌کنند.

طراحی سایت، یعنی هزاران هزار مشتری که هرگز نمی‌شناختید

برای کاربران همه چیز از یک عبارت جستجو در گوگل آغاز می‌شود و برای شما همه چیز از طراحی سایت

بیل گیتس می‌گوید: "اگر کسب و کار شما در اینترنت حضور ندارد، پس به زودی از صحنۀ کسب و کار حذف خواهید شد"

خدمات طراحی سایت دیجی ویت چه ویژگی‌هایی دارد؟

طراحی سایت عملا یک عرصه رقابت است؛ شما در کنار رقبایتان به کاربران نمایش داده می‌شوید و باید در این میدان مسابقه از همه بهتر بدرخشید. حرفه‌ای، جذاب و کاربردی بودن باید اساس طراحی سایت شما را تشکیل دهد. طراحی سایت دیجی ویت حضور شما در اینترنت را از همیشه پررنگ‌تر می‌کند؛ یک حضور قوی و جاندار که روز به روز قدرتمندتر می‌شود. از ویژگی‌های یک سایت حرفه‌ای بیشتر بگوییم:

تجربه و طراحی کاربری خوب (UI & UX)

امروزه تمام وبمستران و طراحان سایت به اهمیت تجربۀ کاربری پی برده‌اند. تجربۀ کاربری تجربه‌ای است که کاربر از حضور در وبسایت شما دارد، کاربر شما باید بهترین تجربه را از حضور در سایت شما داشته باشد تا تبدیل به مشتری شما بشود. ما از پتانسیل‌های بالقوۀ شما استفاده می‌کنیم و آنرا با دانش، تخصص و خلاقیت تیم برنامه نویسی و طراح UI و UX خود ترکیب می‌کنیم تا شما بهترین طراحی سایت را داشته باشید.

طراحی سایت زیبا متناسب با خواسته‌های شما

قالب سایت، اولین چیزی است که کاربر شما با آن مواجه می‌شود. ما زیباترین و البته کاربردی‌ترین قالب را برای شما طراحی میکنیم، قالبی که متناسب با هویت برند شما باشد و در عین حال جذابیت بصری فوق‌العاده‌ای برای کاربران شما داشته باشد.

بهینه شدن برای موبایل (ریسپانسیو)

طراحی سایت ریسپانسیو از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت شماست. اگر سایت شما ریسپانسیو (Responsive) نباشد و در موبایل و تبلت به درستی نمایش داده نشود، بیش از 70% کاربران خود را از دست می‌دهید، چرا که روز به روز به تعداد کاربران موبایل افزوده می‌شود. وبسایتی که برای موبایل بهینه نشده باشد، سهم بزرگی از بازار را از دست خواهد داد.

سرعت بالا

سرعت بالا یکی از مهم‌ترین فاکتورهای گوگل برای رتبه‌بندی وبسیات شماست. جهان مجازی از کاربران شما، آدم‌های عجولی ساخته است، از طرف دیگر، وبسایت شما همزمان همراه با ده‌ها سایت دیگر به کاربران نمایش داده می‌شود. چه بخواهید چه نخواهید شما مدام در حال رقابت هستید، اگر وبسایت شما سرعت مناسبی نداشته باشد، کاربران سریعا وبسایت شما را می‌بندند و سراغ صفحۀ دیگری می‌روند. سرعت پایین هم کاربران شما را دلخور می‌کند و هم گوگل را. تیم ما در طراحی سایت به سرعت سایت شما اهمیت زیادی می‌دهد و با جدیدترین و پیشرفته‌ترین ابزارها سرعت سایت شما را بالا می‌برد.

امکان شرکت در جشنواره های مطرح طراحی سایت

اگر به جشنواره‌های طراحی سایت علاقه دارید، خیلی راحت این را با تیم ما در میان بگذارید. طراحی سایت علاقه و تخصص ماست و سرمان درد می‌کند برای مسابقه و جشنواره‌های طراحی سایت. پس با خیال راحت کارتان را به ما بسپارید.

افزایش ترافیک ارگانیک

وبسایتی که بازدید کننده نداشته باشد به درد لای جرز می‌خورد. صراحت ما را ببخشید. اما کافی است کمی در فضای اینترنت بچرخید تا با تعداد زیادی سایت بدشکل، با سرعت پایین مواجه شوید که نه در میان گوگل جایگاه دارند و نه کاربران به سراغ آنها می‌آیند. ما به ترافیک ارگانیک بسیار اهمیت می‌دهیم و به طور مداوم در حال رصد کردن فرایند طراحی سایت شما هستیم تا بیشترین ترافیک ارگانیک را برای شما به ارمغان بیاوریم.

رعایت تمام موارد فوق بازدید کننده‌های سایت شما را به مشتری تبدیل می‌کند.

ما در زمینه طراحی سایت ، با خدمات متنوعی در کنار شما هستیم!

طراحی سایت شما را چگونه انجام میدهیم ؟

طراحی سایت خودتان را دست کم نگیرید! اولین تعاملی که کاربر با شما دارد در حقیقت با وبسایت شماست! پس بیایید باهم ویترین سایتتان را زیبا و جذاب بچینیم! با تکیه به تخصص و تجربه‌مان، وبسایت شما را از هر نظر ممکن بهینه و هوشمند می‌سازیم.

1

طراحی سایت را با تحلیل نیازهای شما آغاز میکنیم

قبل از هر چیز در طراحی سایت ابتدا نیازهای شما را بررسی میکنیم. تا متوجه شویم اهداف شما از سفارش طراحی سایت چیست و چه انتظاراتی از سایت خود دارید. به همین منظور جلساتی را با شما برگزار میکنیم تا به نتایج مورد نظر برسیم و خیال شما راحت باشد که در نهایت به بهترین نتیجه خواهید رسید.


طراحی سایت مناسب، نیاز به تحلیل رقبای شما دارد

تحلیل رقبا در طراحی سایت بسیار بسیار مهم میباشد. در این مرحله، وبسایت همه رقبا را بررسی میکنیم و نقاط ضعف و قوت آنها را تحلیل میکنیم. تمام تلاش ما برای رسیدن به این هدف خواهد بود که طراحی سایت شما از همه رقبا بهتر باشد.

2

3

طراحی سایت شما را بصورت گرافیکی انجام میدهیم

قبل از اینکه کد نویسی سایت شما را آغاز کنیم، ابتدا یک بار سایت شما را بصورت گرافیکی طراحی میکنیم و پس از تایید و رضایت شما از طراحی سایت، به سراغ کد نویسی سایت شما میرویم. ما برای طراحی سایت شما از تمام نظرات و ایده های شما استفاده میکنیم، فقط کافیست آن را با متخصصین ما در میان بگذارید. مطمئن باشید که دقیقا طرحی که برای سایت مد نظرتان است با تمام جزئیات پیاده خواهد شد تا وبسایتی منحصر بفرد و اصولی داشته باشید.


سایت شما را برنامه نویسی میکنیم

بعد از انجام تمامی مراحل فوق زمان آن رسیده که سایت شما برنامه نویسی شود. برای اینکه سایتی منحصر بفرد داشته باشید، ما از تخصص و تجربه خودمان به طرز منحصربفردی استفاده خواهیم کرد تا وبسایتی زیبا و جذاب تحویل شما بدهیم! ما بهترین زبان برنامه نویسی، پلتفرم، فریم ورک و یا سیستم مدیریت محتوا مناسب را نسبت به نیاز شما انتخاب میکنیم و وب سایت شما را برنامه نویسی میکنیم. اما این پایان همکاری ما نیست. تیم پشتیبانی ما هم همیشه برای کمک و پاسخگویی به سوالات شما حاضر و آماده هستند!

4

با طراحی سایت رویایی تان فاصله چندانی ندارید