دیجی ویت

سئو و بهینه سازی سایت (SEO)

سئو سایت ، این معجزۀ مجازی را جدی بگیرید

سئو معجزه‌ای برای وب سایت شماست؛ بهترین امکان برای ترافیک بیشتر، مشتریان جدید و افزایش بی‌سابقۀ فروش. لازم نیست هزینه‌های آنچنانی بکنید و مدام به دنبال راهی برای شکست رقبا باشید، از امکان بالقوۀ خودتان کمک بگیرید؛ وب سایتتان
سئو و بهینه سازی سایت (SEO)

چرا سئو روز به روز مهم‌تر می‌شود؟

چون روز به روز به تعداد کاربرانی که نیازهای خود را در گوگل سرچ می‌کنند، اضافه می‌شود. این یعنی گوگل می‌داند چه می‌کند و توانسته است کاربر را خوب بشناسد و نیازش را پاسخ دهد. سئو چیزی فراتر از مسائل تکنیکی است. سئو فرصتی است برای وب سایت شما که خودش را به بهترین شکل به گوگل نشان دهد. هر چقدر قدرتمندانه‌تر عمل کنید، موفق‌تر خواهید بود و کاربران بیشتری را می‌توانید جذب کنید، مشتریانی بیش از آنچه تصور می‌کنید.

هر ثانیه بیش از 60 هزار جستجو در گوگل انجام می‌شود

93 درصد کاربران از موتور جستجوی گوگل استفاده میکنند
93 درصد تعامل کاربران با اینترنت از موتور جست و جو شروع می‌شود!
61 درصد کاربران قبل از خرید محصول، در گوگل در مورد آن تحقیق میکنند
61 درصد کاربران قبل از اینکه محصولی را بخرند، در مورد آن تحقیق می‌کنند!
72 درصد کاربران وارد صفحه دوم گوگل نمیشوند
72 درصد کاربران هیچ وقت از صفحه اول گوگل به سایر صفحات نمی روند!
ضرب المثل معروف وبمستران:

بهترین جا برای مخفی کردن یک جسد کجاست؟ صفحه دوم گوگل

خدمات سئو وب سایت

سئو چگونه قرار است به کسب و کار شما کمک کند؟

سئو اکسیژن اکوسیستم شماست

امروزه اکثر کاربران نیازشان را ابتدا در گوگل جستجو می‌کنند، چه بخواهند یک جفت گوشواره بخرند، چه برای خرید ویزا اقدام کنند، فقط کافی است بتوانید خودتان را به آنها نمایش دهید. اگر دیجیتال مارکتینگ را به اکوسیستم کسب و کار شما تشبیه کنیم، سئو مانند اکسیژن آن عمل می‌کند. حیات کسب و کار شما به اکسیژن آن بستگی دارد. در دیجی ویت ما ترکیبی از به روز‌ترین و کارآمدترین استراتژی‌های سئو و بهینه سازی سایت را برای شما به کار می‌گیریم تا شما بهترین جایگاه را در نتایج جستجو کسب کنید.
آنالیز سئو سایت

سئو و بهینه سازی سایت نیاز به آنالیز پیوسته و دائمی دارد

ما دائما رقبای شما را رصد می‌کنیم و با به روزترین و جدیدترین ابزارهای آنالیز، جایگاه شما را در میان رقبا بررسی می‌کنیم، نقاط قوت و ضعفشان را شناسایی می‌کنیم و از این طریق بهترین استراتژی سئو و بهینه سازی سایت را برای شما خواهیم چید

تحقیق کلمات کلیدی سئو

برای یک سئو خوب تحقیق کلمات کلیدی ضروریست

یکی از اساسی‌ترین اجزای سئو، تحقیق کلمات کلیدی است. یک استراتژی درست سئو یعنی تشخیص اصلی‌ترین و هدفمندترین کلمات کلیدی حوزۀ شما که علاوه بر سئو بر تمام بخش‌های مارکتینگ شما هم می‌تواند تاثیر بگذارد؛ چراکه دقیقا این همان نقطه‌ای است که شما می‌توانید نیازها و دغدغه‌های مشتریانتان را شناسایی کنید.

خدمات لینک سازی سئو وب سایت

سئو و بهینه سازی سایت نیازمند لینک بیلدینگ عالی است

ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که از معتبرترین منابع برای شما لینک سازی را انجام می‌دهیم؛ بنابراین ترافیک با کیفیت به وبسایت شما روانه می‌کنیم. این مهم‌ترین کلید کسب جایگاه مناسب در گوگل است.

بهینه سازی محتوا

سئو نیازمند تولید محتوای با کیفیت است

سئو در مفهوم امروزی حول محتوا می‌گردد و محتوا یکی از اساسی‌ترین ارکان سئو است. ما یک تیم تخصصی و قوی برای محتوا داریم. کافی است محتوای خود را به ما بسپارید تا در کنار اصول سئو، بهترین جایگاه گوگل را از آن خودتان بکنید.

اگر می‌خواهی چیزی بگویی که کسی نفهمد، فقط کافی است در صفحۀ اول گوگل نباشی

در سئو ، بار کج به منزل نمی‌رسد یا اگر برسد خیلی دیر می‌رسد

ما معتقدیم که هر کاری باید اصولی و اساسی انجام شود، اگر همه‌چیز را از اول درست بچینیم، موفقیت خیلی سریع روی خوش به ما نشان می‌دهد. اما امان از وقتی که بار خود را کج بگذاریم.

سئو سایت باید اصولی انجام شود، از همان اول و با روش درست و اصولی. ما معتقدیم که خشت اول هر پروژه باید در جای درست گذاشته شود تا همه چیز بتواند درست در جای خودش کار کند. سئو تخصص ماست و ما تمام راه‌های اصولی سئو را از بریم.

اگر می‌خواهید خوب دیده شوید و زیاد بفروشید، باید اساسی کار کنید. ما واضح و مستقیم حرف می‌زنیم. باید از اساس درست کار کنید، چه بسا اگر سئو را به صورت اصولی استفاده کنید، تمام عمر راحت خواهید بود. لازم نیست زمان بگذارید و اشتباهات سابق را اصلاح کنید

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه، یا همان حقه‌بازی خودمان

سئو کلاه سیاه ، همان حقه‌بازی خودمان است. موتورهای جستجو را فریب می‌دهید و از این طریق جایگاه بالایی کسب می‌کنید؛ روش‌هایی مانند استفاده بی‌رویه از کلمات کلیدی، خریدن بک لینک‌های نامرتبط، محتواهای کپی و بی‌کیفیت و ... . درست مانند قصه‌ها، کلاهبرداری و فریب‌کاری پایان خوشی ندارد و بالاخره دیر یا زود دست شما رو می‌شود و سریعا جایگاه‌تان را از دست می‌دهید. ما در دیجی ویت اصلا و ابدا از این روش‌ها استفاده نمی‌کنیم و این روش‌های سیاه را به هیچ کسب و کاری توصیه نمی‌کنیم.

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید ، راه درست و سرراست

سئو کلاه سفید بهترین و کامل‌ترین برای سئو سایت شماست. روشی که هیچ وقت به خطا نمی‌رود و جایگاه شما را برای موتورهای جستجو ابدی می‌کند. این دقیقا همان روشی است که دیجی ویت برای سئو سایت شما به کار می برد.

ما اینجا هستیم که به شما در بالا رفتن رتبه گوگل کمک کنیم!

خدمات سئو داخلی

بهینه سازی داخلی وبسایت نه تنها باعث بالا رفتن رتبه شما در گوگل می‌شود بلکه باعث افزایش رضایت کاربر و بهبود تجربه کاربری می‌شود. محتوا و ساختار داخلی سایتتان را با اصول سئو به بهترین حالت ممکن میرسانیم!

بهینه سازی ساختار سایت: با سئو داخلی ، چیدمان صفحات و مسیرهای داخلی صفحات شما را به نوعی بهینه سازی می‌کنیم که هم توسط موتورهای جست و جو راحت‌تر خوانده شوید و هم رضایت کاربر از سایتتان بالا برود!

بهینه سازی محتوای سایت: با اعمال سئو دقیق مطمئن می‌شویم که تمامی کلمات کلیدی اصلی و فرعی با چگالی مناسب (بدون استفاده از سئو کلاه سیاه) در محتوا و صفحات شما رعایت شده است.

خدمات سئو خارجی

روی دوم سکه در سئو، بهینه سازی خارجی از سایت از طریق دریافت بک لینک‌های با کیفیت از سایت‌های معتبر است.

دریافت بک لینک از دامنه‌های مختلف: برای اینکه اثربخشی سئو خارجی سایت شما افزایش پبدا کند، بک لینک های شما را از دامنه‌های مختلفی ایجاد میکنیم تا از نظر گوگل وبسایت معتبری حساب شوید!

بک لینک در مقاله: با قرار دادن بک لینک‌های شما در مقالات معتبر و در عین حال کاملا مرتبط، اعتماد گوگل و کاربران را با هم کسب میکنیم!